Elektro-Tek Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. binalardaki kazan daireleri, klima santral odaları, teshin merkezleri, HVAC tesisat cihazlarının otomasyonu ve merkezi noktadan kumandasını yapmak üzere kuruldu.

1993 yılına kadar Karaca Mühendislik adı altında elektrik motoru güç devreleri, bu motorlara ait kumanda devreleri ile sistemlerin otomatik kontrolü konularında proje, MCC pano imalatı, ürün montajı, HVAC sistemlerini işletmeye alma, servis ve bakım hizmetleri verdi.

1995 yılından bu yana ağırlıklı olarak ısıtma,havalandırma, iklimlendirme ve aydınlatma sistemlerinin bilgisayarlı kontrolü alanında çalışan şirket, HVAC otomasyonu sistem çözümleri ve verdiği mühendislik hizmetleriyle tanındı.

2009 yılında resmi KNX partnerliğini alan Elektro-Tek bu tarihten sonra aydınlatma ve elektrik enerjisi otomasyonu alanındaki çalışmalarını HVAC kontrolü ile birleştirerek elektromekanik sistemler otomasyonu alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bir ihtisas firması olan Elektro-Tek Ltd. Şti.’nin kalite politikası:

  • Hizmet ve ürünlerini müşteri isteklerine ve ilgili standartlara uygun olarak ve gelişen teknolojiye uyumlu malzeme seçimi, doğru tasarım, zamanında teslimi ve verimli servis hizmeti ile sunmak,
  • Sektörünün dinamik ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirilen iş süreçleri, gerekli teknik ve mesleki kalifikasyona sahip insan kaynakları ile hizmet üreterek sürekli müşteri memnuniyetini ve güvenini tesis etmek ve bunların sonucunda ticari başarıyı sürekli kılmaktır.

HEDEFLER

  • En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü kurumumuza çekmek ve yetkin başarıyı ve ödülü paylaşacak profesyoneller istihdam etmek, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak.
  • Uzun yıllar sonucu biriken uzmanlığımızı ve deneyimlerimizi, yüksek kalite ve yenilikçi teknolojik ürünlerle/sistemlerle birleştirerek müşterilerimizin en ideal BMS çözüm ortağı olmak.
  • Toplam müşteri memnuniyeti elde etmek için müşteri ihtiyaçlarına yönelik adanmışlığı günlük olarak göstermek.
  • Pazarı dinlemek ve misyon/vizyonumuza en çok uyan ürün ve hizmetleri terzi usulü olarak hızlıca sunmak.
  • Sürdürülebilir rekabet gücü, genel verimlilik ve maliyet üstünlüğü sunarak pazarın yapısını değiştirecek stratejiler üretmek.